O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się budową i rozwojem dedykowanych aplikacji biznesowych oraz systemów klasy business intelligence i hurtowni danych.

Naszym celem jest zwiększenie wydajności i zysków naszych klientów przez optymalizację i automatyzację procesów biznesowych oraz możliwość szybszego reagowania i trafniejszego podejmowania decyzji dzięki łatwemu dostępowi do kluczowych informacji.

Świadczymy kompleksowe usługi od analizy biznesowej i wymagań przez projektowanie, implementację i wdrożenie po utrzymanie i wsparcie funkcjonującego systemu.

Specjalizujemy się w systemach business intelligence, hurtowniach danych i raportowaniu, aplikacjach wspierających zarządzanie organizacjami i procesami biznesowymi oraz rozwiązaniach internetowych i intranetowych.

Posiadamy kompetencje i bogate doświadczenie w branżach produkcyjnej i energetycznej oraz w obszarach finansów i controllingu, logistyki, kadr i płac oraz zarządzaniu relacjami z klientem.

Jesteśmy twórcą narzędzia do dokumentowania relacyjnych baz dancyh Dataedo oraz rodziny narzędzi dla Jednolitego Pliku Kontrolnego JPK.guru.

 

Dataedo   JPK.guru

 

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasze kompetencje

Zobacz dla kogo pracowaliśmy